Honda CRX

Aško
Posts: 19
Joined: 28 Mar 2013, 22:34
Avtomobil: Honda CRX ed9
Location: Krško
Contact:

Honda CRX

Post by Aško » 29 Mar 2013, 18:10

Pozdravleni vsi skupaj. Sm Miha prihajam iz krškega..po naravi sm hondaš ampak zanimajo me stari avti ki še imajo dušo :D elektronika in servo sux :D lastim si Hondo CRX ed9 letnik89 (starejše nism mogu dobit)..ko sm jo prpelu domov je bla u slabem stanju tko da sma jo z punco komplet obnovila v rat-retro style :D
mal sam na hitr da pokažem..sicr avto ni uno kot iz salona, pač samouk in vaja dela mojstra..
takšna je pršla na dvorišče:
Image
tole nam je pa uspel nardit:
Image
Image
Image
Par stvari je še za porihtat ampak počas pa z užitkom..usak komentar,graja,pohvala bo dobrodošla..in upam da se vidmo na kakem meetu
LP
Last edited by Aško on 26 Oct 2014, 22:01, edited 2 times in total.
User avatar
strider87
Posts: 660
Joined: 08 Feb 2012, 19:34
Avtomobil: Opel Kadett C, bmw e30, Vw T2b , Manta b
Location: Ptuj

Re: new boy in town

Post by strider87 » 29 Mar 2013, 20:41

Pozdrav ;)
Dobro si jo upedenal, malo še bi jo mogo spustit...
Aško
Posts: 19
Joined: 28 Mar 2013, 22:34
Avtomobil: Honda CRX ed9
Location: Krško
Contact:

Re: new boy in town

Post by Aško » 29 Mar 2013, 21:12

trenutno je problem z šihtom :? sicer so vmaxx vzmeti -55 gor in weitec amortizerji..je oa še želja če bo kej penezov viška neke gewinde gor :D drgač pa hvala :D
User avatar
strider87
Posts: 660
Joined: 08 Feb 2012, 19:34
Avtomobil: Opel Kadett C, bmw e30, Vw T2b , Manta b
Location: Ptuj

Re: new boy in town

Post by strider87 » 29 Mar 2013, 21:24

-55?? :shock: neje mi glih zgleja tak..
Aško
Posts: 19
Joined: 28 Mar 2013, 22:34
Avtomobil: Honda CRX ed9
Location: Krško
Contact:

Re: new boy in town

Post by Aško » 29 Mar 2013, 21:27

tud meni ni jasno.. :roll: sam kaj čmo..glede na to kaj sm dubu na avtu je to kr uredu..apexi odrezani tk da ko smo avto dvignli so fedri plesali na amortizerjih..vseno je prvo varnost pol pa izgled :D
User avatar
DS71
Posts: 3108
Joined: 22 Jan 2011, 12:37
Avtomobil: Manta 400 & Stingray
Location: Ilirska Bistrica

Re: new boy in town

Post by DS71 » 29 Mar 2013, 21:36

Živjo ...welcome on board :)

Zanimiv avtič .. moja velika tiha želja še ko sem bil mulc :lol: Se mi pa dopade in prav vesel sem da se pri nas tudi ta starojaponska scena prijemlje ..sicer manjkajo kašne hakosuke in z-ji ampak vseeno

Glede na to da imamo v gatraži že kakšen avto letnika '89 mogoče ne bi bilo slabo da vsi skupaj zamižimo na eno oko in da odpreš eno temo o avtu na forumu :lol:

A feltne so Calibre Eclipse?
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
kmetek
Posts: 551
Joined: 06 Aug 2012, 17:30
Avtomobil: trije prenovi za Oldschool forum

Re: new boy in town

Post by kmetek » 29 Mar 2013, 21:44

Pozdravljen, lepo zverinco maš ;)

Samo to ni šans da je -55mm, prej bi rekel 2-3cm, Honde so že serijsko malo nižje od EU avtov.

To je verjetno 1.6 16V 130KM motor? Fajn zadeva, kar predstavi mal bolj podrobno. Res da je malo "prenova" za forum, samo bolje to kot pa gnil Kadett 1.2 :lol: Mal heca more bit :P
Aško
Posts: 19
Joined: 28 Mar 2013, 22:34
Avtomobil: Honda CRX ed9
Location: Krško
Contact:

Re: new boy in town

Post by Aško » 29 Mar 2013, 22:07

ja tudi sam sem se odločil za ta avto ker ko sm šu na prvi honda meet ko sm zagledu avto..uno dobesedno ljubezen na prvi pogled :D to je japonc iz zlate dobe(usaj zame) brez servota use direkt use čutiš kaj ti avto pod "ritjo" počne.in sm isku crxe po avto.net več kot pu leta,use al gnilo al je blo pa do konca razbito pa nekak nazaj sestavleno. s tem da je ta še za malo boljše trge delan ima že original električni pomik stekel in ogledal(sicr ogledala so sedaj ročna ker ona so bla cela popokana) električni šibedah ki ne zamaka! :lol: pranje luči,vratne tapete od iVT modela(usnjene z rdečimi šivi). Je pa 1.6 131km tako kot si rekel.ko sm se pelu domov sm si reku da je to truga na kolesih ampak ko sm dau od hard race gumi puše se je pa zgodba spremenila. Feltne pa niso calibre ampak so isti šmorn(made in PRC) so pa DRAG wheels DR20.original so pa work equip 03..ki pa stanejo med 1500$ in 3000$
Aško
Posts: 19
Joined: 28 Mar 2013, 22:34
Avtomobil: Honda CRX ed9
Location: Krško
Contact:

Re: new boy in town

Post by Aško » 29 Mar 2013, 22:10

kmetek wrote:Pozdravljen, lepo zverinco maš ;)

Samo to ni šans da je -55mm, prej bi rekel 2-3cm, Honde so že serijsko malo nižje od EU avtov.

To je verjetno 1.6 16V 130KM motor? Fajn zadeva, kar predstavi mal bolj podrobno. Res da je malo "prenova" za forum, samo bolje to kot pa gnil Kadett 1.2 :lol: Mal heca more bit :P
Lejte fantje tako kadet/manta/golf itd kot crx so legende od avtomobilov, poželjiva roba ko so vn pršl sedaj pa za nas nekatere še bolj.in moje mišljenje o "starih kantah" je čist drgač kot o teh novih super duper avtih..včas so se avti delal za ljudi sedaj pa samo za trženje in včasih avto pa sedaj avto za moje pojme ni isto :D predstavu?med avtomobili uporabnikov?
User avatar
DS71
Posts: 3108
Joined: 22 Jan 2011, 12:37
Avtomobil: Manta 400 & Stingray
Location: Ilirska Bistrica

Re: new boy in town

Post by DS71 » 29 Mar 2013, 22:40

ja dej kr naredi si temo .. če pa bo šefe oz kakšnega drugega tako zelo bolelo pa se nardi eno temo "avtomobili uporabnikov npr. izhodišča '86-'90"

Se pa strinjam glede "posebnežev" iz osemdesetih in devedesetih
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
Post Reply