Avtoslalomi Avstrija

DragonK8663K
Posts: 129
Joined: 07 Mar 2013, 16:34
Avtomobil: Opel, Opel, Opel, Opel, ...., Renault

Re: Avtoslalomi Avstrija

Post by DragonK8663K » 05 Jul 2013, 08:33

Tako kot Georga in Geralda poznam bo to zeeeeelo hiter slalom , torej vsi tisti , ki pravite, da so dosedanji slalomi prepocasni, boste 15.9. uzivali velike hitrosti med stozci !
;-)

Dirka steje prvenstvu - Kärntner TAF-RENT SLALOM CUP , splosni in tehnicni pravilnik je na www.team-kramer.at

Tokrat udelezba obvezna za oldschool rejserje , brez izgovorov :-D
Rifasiemp
Posts: 245
Joined: 01 Jul 2012, 19:44
Avtomobil: Autobianchi a112 abarth

Re: Avtoslalomi Avstrija

Post by Rifasiemp » 07 Jul 2013, 22:17

DragonK8663K wrote:Tako kot Georga in Geralda poznam bo to zeeeeelo hiter slalom , torej vsi tisti , ki pravite, da so dosedanji slalomi prepocasni, boste 15.9. uzivali velike hitrosti med stozci !
;-)

Dirka steje prvenstvu - Kärntner TAF-RENT SLALOM CUP , splosni in tehnicni pravilnik je na http://www.team-kramer.at

Tokrat udelezba obvezna za oldschool rejserje , brez izgovorov :-D
Se podpišem pod tole... Ne bi blo slabo če bi se zbrali v večjem stevilu :) Dragan, ti bos pretegnil kaj kosti letos ?

lp, Nejc!
DragonK8663K
Posts: 129
Joined: 07 Mar 2013, 16:34
Avtomobil: Opel, Opel, Opel, Opel, ...., Renault

Re: Avtoslalomi Avstrija

Post by DragonK8663K » 09 Jul 2013, 08:39

Nejc bom pretegnil kosti , bom pobiral stozce 15.-ega ,
Glej, da mi nebos nalozil prevec dela :-)
DragonK8663K
Posts: 129
Joined: 07 Mar 2013, 16:34
Avtomobil: Opel, Opel, Opel, Opel, ...., Renault

Re: Avtoslalomi Avstrija

Post by DragonK8663K » 12 Sep 2013, 06:40

Pobi , ne pozabit : 15-ega eden izmed najhitrejsih in selektivnih Avtoslalomov !
Stevilo predprijav (trenutno) 75 voznikov .... Med njimi tudi vsa avstjiska slalomska elita (malokje se na eni dirki sreca toliko top voznikov) in po zadnjih info. vecina Slo.slalom elita ;-)

PRIDITE oz. PRIPELJITE Oldije !!
Rifasiemp
Posts: 245
Joined: 01 Jul 2012, 19:44
Avtomobil: Autobianchi a112 abarth

Re: Avtoslalomi Avstrija

Post by Rifasiemp » 12 Sep 2013, 08:24

Js bom tam! Se pa po moje tole splača prit ze samo pogledat da ne govorim o tem da bi vozil
nalim
Posts: 358
Joined: 16 Jul 2012, 11:49
Avtomobil: OOOO | \X/ | ⚡

Re: Avtoslalomi Avstrija

Post by nalim » 12 Sep 2013, 09:14

DragonK8663K wrote:Pobi , ne pozabit : 15-ega eden izmed najhitrejsih in selektivnih Avtoslalomov !
Stevilo predprijav (trenutno) 75 voznikov .... Med njimi tudi vsa avstjiska slalomska elita (malokje se na eni dirki sreca toliko top voznikov) in po zadnjih info. vecina Slo.slalom elita ;-)

PRIDITE oz. PRIPELJITE Oldije !!
Meni trenutno slabo kaže z udeležbo. Včeraj sem po mesecu mirovanja spravil S3 iz garaže. Za začetek sem moral po nov akumulator, ki je dal konec kljub C-TEKu (v enem letu sem moral na vseh treh avtih menjati akumulatorje :? ). Nekaj se mi spredaj desno oglaša podvozje, sumim na sferični ležaj in upam, da bom uspel rešiti do vikenda, ker s takim avtom ne grem od doma, kaj šele na slalom ...
Rifasiemp
Posts: 245
Joined: 01 Jul 2012, 19:44
Avtomobil: Autobianchi a112 abarth

Re: Avtoslalomi Avstrija

Post by Rifasiemp » 12 Sep 2013, 09:43

nalim wrote:
DragonK8663K wrote:Pobi , ne pozabit : 15-ega eden izmed najhitrejsih in selektivnih Avtoslalomov !
Stevilo predprijav (trenutno) 75 voznikov .... Med njimi tudi vsa avstjiska slalomska elita (malokje se na eni dirki sreca toliko top voznikov) in po zadnjih info. vecina Slo.slalom elita ;-)

PRIDITE oz. PRIPELJITE Oldije !!
Meni trenutno slabo kaže z udeležbo. Včeraj sem po mesecu mirovanja spravil S3 iz garaže. Za začetek sem moral po nov akumulator, ki je dal konec kljub C-TEKu (v enem letu sem moral na vseh treh avtih menjati akumulatorje :? ). Nekaj se mi spredaj desno oglaša podvozje, sumim na sferični ležaj in upam, da bom uspel rešiti do vikenda, ker s takim avtom ne grem od doma, kaj šele na slalom ...
Potrudi se , mislim da ti ne bo žal, tud vreme se obeta lepo tak da zna bit super tale dirka ;)
DragonK8663K
Posts: 129
Joined: 07 Mar 2013, 16:34
Avtomobil: Opel, Opel, Opel, Opel, ...., Renault

Re: Avtoslalomi Avstrija

Post by DragonK8663K » 17 Sep 2013, 05:45

Rifasiemp wrote:
nalim wrote:
DragonK8663K wrote:Pobi , ne pozabit : 15-ega eden izmed najhitrejsih in selektivnih Avtoslalomov !
Stevilo predprijav (trenutno) 75 voznikov .... Med njimi tudi vsa avstjiska slalomska elita (malokje se na eni dirki sreca toliko top voznikov) in po zadnjih info. vecina Slo.slalom elita ;-)

PRIDITE oz. PRIPELJITE Oldije !!
Meni trenutno slabo kaže z udeležbo. Včeraj sem po mesecu mirovanja spravil S3 iz garaže. Za začetek sem moral po nov akumulator, ki je dal konec kljub C-TEKu (v enem letu sem moral na vseh treh avtih menjati akumulatorje :? ). Nekaj se mi spredaj desno oglaša podvozje, sumim na sferični ležaj in upam, da bom uspel rešiti do vikenda, ker s takim avtom ne grem od doma, kaj šele na slalom ...
Potrudi se , mislim da ti ne bo žal, tud vreme se obeta lepo tak da zna bit super tale dirka ;)

Dirka je ze za nami in res je, DIRKA JE BILA SUPER ! Skoda, da sva se je udelezila le dva "oldskul-forumasa" (Rifasiemp in jaz).
100 tekmovalcev, po 2-3 avti naenkrat na progi, max.hitrost ca.130kmh, ....
Veeeeliiiiiko noro dobrih dirkalnikov ....
Rifasiemp
Posts: 245
Joined: 01 Jul 2012, 19:44
Avtomobil: Autobianchi a112 abarth

Re: Avtoslalomi Avstrija

Post by Rifasiemp » 17 Sep 2013, 10:47

DragonK8663K wrote:
Rifasiemp wrote:
nalim wrote:
Meni trenutno slabo kaže z udeležbo. Včeraj sem po mesecu mirovanja spravil S3 iz garaže. Za začetek sem moral po nov akumulator, ki je dal konec kljub C-TEKu (v enem letu sem moral na vseh treh avtih menjati akumulatorje :? ). Nekaj se mi spredaj desno oglaša podvozje, sumim na sferični ležaj in upam, da bom uspel rešiti do vikenda, ker s takim avtom ne grem od doma, kaj šele na slalom ...
Potrudi se , mislim da ti ne bo žal, tud vreme se obeta lepo tak da zna bit super tale dirka ;)

Dirka je ze za nami in res je, DIRKA JE BILA SUPER ! Skoda, da sva se je udelezila le dva "oldskul-forumasa" (Rifasiemp in jaz).
100 tekmovalcev, po 2-3 avti naenkrat na progi, max.hitrost ca.130kmh, ....
Veeeeliiiiiko noro dobrih dirkalnikov ....
Proga je bila res super, sam kaj ko "kanarček" ni ubogal :cry: še tisti edini čas ki sem ga spacal je bil s krvavimi mukami, nobenega oprijema, ničesar, vsaj ugotovil sem kaj je bil vzrok (amortizerje sprednje je zbilo skupaj in ker so po trdoti nastavljivi je zvilo ventil in niso delovali sploh) tako da smo nalozili pa šli :( drugače je pa bilo že samo za pogledat super :)
DragonK8663K
Posts: 129
Joined: 07 Mar 2013, 16:34
Avtomobil: Opel, Opel, Opel, Opel, ...., Renault

Re: Avtoslalomi Avstrija

Post by DragonK8663K » 19 Sep 2013, 23:09

Ker na dirki nisem imel casa nic slikati, sem dobil te slike z nedeljskega slaloma v Avstriji .
Nekaj "tahudih" avtov :
Attachments
image.jpg
image.jpg (35.4 KiB) Viewed 10287 times
image.jpg
image.jpg (38.8 KiB) Viewed 10287 times
image.jpg
image.jpg (37.21 KiB) Viewed 10287 times
image.jpg
image.jpg (36.01 KiB) Viewed 10287 times
image.jpg
image.jpg (26.96 KiB) Viewed 10287 times
Post Reply