Fr Wolf aka Voukec

Post Reply
User avatar
FR Wolf
Posts: 685
Joined: 10 Sep 2012, 19:46
Avtomobil: G7, bavarian bomber

Fr Wolf aka Voukec

Post by FR Wolf » 21 Nov 2012, 14:40

Zdravo, sem Blaž iz okolice Ljubljane.
Star sem 21let, v prostem času ki ga ne posvetim starim avtomobilom sem gasilec, dh/fr/allmountin kolesar.
Študiram strojništvo, zato ljubim mehanišče stvari, veliko delov sam zrišem.
Moja velika ljubezen so stari bmwji(preden so prišle električne šipe in sedeži).
Ljubezen do sanjskega avta je prišla po korakih in sicer začetek ej bil e30, potem e21 potem pa 02.
02 je namreč že oče imel pred 25 leti, od njega so mi ostali webri in nekaj delov.
Ko pa sem po 3 letih iskanja le našel kandidata za potrošenje 8letih prihranjkov, so se moje želje začele širit in uresničevat.
Cilj mi je napravit za nekatere repliko, zame unikaten original alpine 2002ti.
Za tiste kateri nevedo, da je alpina bila tudi samo hiša, kjer so predelovali že kupljene avte oz. se je možno dalo naročit tuning dele. Torej malce drugače kakor M GmBh, kjer so prihajali samo narejeni avtomobili.
Torej avto bo zunaj izgledal normalnen 2002(če se odštejejo razni emblemi, ki še pridejo), mašina in podvozje pa bo predelano v športnega (vranci bodo podobni kot v alpinini staji, podvozje bo bilstein, špera mi pa tudi še manjka,5 stopenjski menjalnik je velika želja a nažalost tudi redkost s precej € cene).
Še nekaj slik te zverine in mene...
Image
Image
Image
Image
Alpinas were always posh hot rods!
pero
Posts: 429
Joined: 17 Oct 2012, 08:07
Avtomobil: Celica T16 Coupe

Re: Fr Wolf aka Voukec

Post by pero » 22 Nov 2012, 08:51

hud.
8-)
Post Reply