Opel Kadett C

Pata
Posts: 127
Joined: 14 Jul 2012, 17:24

Re: Opel Kadett C

Post by Pata » 12 May 2013, 23:53

Sta čakala na dinos... :)
Image

In ga tudi dočakala..
Image
http://www.youtube.com/watch?v=nBf5Snyh7QE

Kadett C kabrijo... :D
ImageImageImageImage

Kadett C kabrijo 2... :)
ImageImageImage

Torej karoseriji nista več na prodaj... Kakor slike govorijo. :lol: Drugače če komu pride prav... Ena gola karoserija kakor je vidno na slikah tehta 300kg. :) To je to kar se tiče odpadnih kadettov... Sedaj je čas pa da spet prešaltamo na kadetta ki se ga dela...

Torej ja predvčerajšnem se je malo pilo pa smo štidirali kako bi bilo najlažje pošvasat poden pa ga očetkat in pripravit na barvanje ipd... In je pač zelena laško naredila svoje...

Image

ImageImage

Danes se je izvršilo še nekaj varjenja.. Leva in desna kocka pred A stebričkom... (avto je obrnjen na streho)
ImageImageImage

Danes so bile ceu dan še priprave poda... Brušenje zvarov... zadno varjenje... četkanje,odstranjevanje rje barve itd...
Seveda na vse zgodaj mi je hlače poiskala fleksarca... Malo tudi nogo ampak to ni oviralo dela 8-)
Image

Proti večeru je končno bilo vse pripravljeno... Zato se je odprlo temelno barvo zastave yugo - Minija :lol:
Image Image Image Image

Nasledni postopek bo jutri nakladanje ibitola al neki za zaščito podvozja... se še odločam med ibitolom,antirombo in bodyem. Bomo vidli jutri v kaj bo naloženo na kadetu.

Lep pozdrav kakšen komentar se manjka... :)
User avatar
papi
Posts: 2187
Joined: 18 Oct 2010, 23:13
Avtomobil: Opel Kadett C 2.0 Turbo, BMW E28 1.8i, Vw T3 caravelle 1.9 TDI,

Re: Opel Kadett C

Post by papi » 13 May 2013, 00:07

Lepo si se tega lotil....
A na unih dveh kadettih niso bili morda blatniki za jih spravit na podstrešje? :?
Drugače pa zanimiva postavitev avta na dvigalo :lol:

No imamo še nekaj časa da te prepričamo da kadett ne sme bit v original višini,
no sej če si je žiža premislu si boš tudi ti :twisted:
Pata
Posts: 127
Joined: 14 Jul 2012, 17:24

Re: Opel Kadett C

Post by Pata » 13 May 2013, 16:21

papi wrote:Lepo si se tega lotil....
A na unih dveh kadettih niso bili morda blatniki za jih spravit na podstrešje? :?
Drugače pa zanimiva postavitev avta na dvigalo :lol:

No imamo še nekaj časa da te prepričamo da kadett ne sme bit v original višini,
no sej če si je žiža premislu si boš tudi ti :twisted:
Hvala... Am ne blatniki so bili pregniti z vseh strani... nisem si niti spravljal saj če bi falilo samo 5cm pleha ne bi jokal ampak kaj ko so bli okoli in okoli... Če že bo potrebno kdaj bom kupil od konkurence sicer vem da stoji vse v tri pm. Ampak z malo volje in dela stoji tudi tisti lahko naglih :)

Ja postavitev je top za uštimat pod... :D

A hočeš reči da je tvoj komentar bil sarkazem? :lol: Na telih feltnah bo original višina in če bo potem dobro izpadlo bom pustil tako drugače pa 6 krake ats pa znižan... Bom še videl nisem niti približno toliko daleč da bi razmišljal o tem kakor si rekel imate še nekaj časa :P
Anzee
Posts: 1991
Joined: 18 Oct 2010, 23:49
Avtomobil: Opel Manta A | Opel Manta B | Opel Monza A1 | VW T3 Doka
Location: Ljubljana - Siska
Contact:

Re: Opel Kadett C

Post by Anzee » 13 May 2013, 16:29

Pata wrote: Na telih feltnah bo original višina in če bo potem dobro izpadlo bom pustil tako
Hehe optimist :lol:
Pata
Posts: 127
Joined: 14 Jul 2012, 17:24

Re: Opel Kadett C

Post by Pata » 13 May 2013, 16:37

Anzee wrote:
Pata wrote: Na telih feltnah bo original višina in če bo potem dobro izpadlo bom pustil tako
Hehe optimist :lol:
Neki v tem stilu... :D Kaj pa naj naredim... Problem je v tem da če ga spustim za 2+cm mi drsa guma v armortizer :D Bi blo treba distančnike :roll:
User avatar
Peeping_Tom
Posts: 248
Joined: 22 Jan 2011, 14:41
Avtomobil: Opel Ascona B 2.0 E

Re: Opel Kadett C

Post by Peeping_Tom » 13 May 2013, 16:38

Pata wrote:
papi wrote:Lepo si se tega lotil....
A hočeš reči da je tvoj komentar bil sarkazem? :lol: Na telih feltnah bo original višina in če bo potem dobro izpadlo bom pustil tako drugače pa 6 krake ats pa znižan... Bom še videl nisem niti približno toliko daleč da bi razmišljal o tem kakor si rekel imate še nekaj časa :P

Js sicer načeloma nisem fan znižanih avtov, ampak so tud meni vsi lepo rekli, pa nisem poslušal in sem se pol naučil 'the hard way':

originalna višina je čudna za pogledat
40-60 mm znižan je tako, kot bi po mojem moral avto original izgledat iz fabrike.
Kar je več, je pa že mal preveč dojče za moj okus- razen izjem :)
Pata
Posts: 127
Joined: 14 Jul 2012, 17:24

Re: Opel Kadett C

Post by Pata » 13 May 2013, 16:43

Mogoče bom res ga znižal... bom videl uglaunem nebom nič rekel ker se bom sigurno zlagal! :lol:
User avatar
ZiZa
Posts: 1338
Joined: 25 Jul 2012, 14:15
Avtomobil: Opel Kadett C 1.2N (1979)
Contact:

Re: Opel Kadett C

Post by ZiZa » 13 May 2013, 18:04

ja jst sm bil tud za štok čist prepričan, da je ok s tapravimi feltnami... pa sem se kr zmotu :)
original je res en đip:
Image

nižan je pa, kot je reku peeping tom, tak kot bi mogu bit vn iz fabrke:
Image
User avatar
L4UK0
Posts: 3073
Joined: 18 Oct 2010, 22:06
Avtomobil: 1972 Datsun Fairlady Z
Location: Ljubljana
Contact:

Re: Opel Kadett C

Post by L4UK0 » 13 May 2013, 20:36

word! :lol:
Image
Pata
Posts: 127
Joined: 14 Jul 2012, 17:24

Re: Opel Kadett C

Post by Pata » 13 May 2013, 23:17

imate prav ja :oops:
Post Reply