Tonirana stekla?

Post Reply
User avatar
Peeping_Tom
Posts: 248
Joined: 22 Jan 2011, 14:41
Avtomobil: Opel Ascona B 2.0 E

Tonirana stekla?

Post by Peeping_Tom » 26 Jan 2011, 23:20

A se kdo kaj spozna na avtostekla, ker mam 1 problem:

na asconi so bila original tonirana stekla. Na vetrobranskem je pa v spodnjem kotu nastala tista 'megla' - mislim da je vlaga prišla not med lepilo al kaj? V glavnem, širi se sicer ne zadnjih 8 let, zgleda pa vseeno nemarno...

Zdej pa, a se da to kako popraviti, ven izsesati ali kaj takega? Ker novih toniranih ni za dobit, pa še svinjsko draga so.

Pričakujem negativen odgovor, zato na plan B: imam pa dve u nulo ohranjeni navadni vetrobranski stekli, ki bi jih pač dal zatemnit. Ampak v originalu je barva rjavkasta, zgoraj pri senčnikih je pa moder pas.
Enkrat sem neki spraševal, pa so rekli, da se s folijo ne da naredit tako lepo, oz. da bi bil oster rob med plavo in rjavo in se ne da naredit lepega prehoda...

Pozna kdo koga / ve kdo, kje bi mi lahko to naredili, tako da bi izgledalo ko oriđinal?
User avatar
DS71
Posts: 3108
Joined: 22 Jan 2011, 12:37
Avtomobil: Manta 400 & Stingray
Location: Ilirska Bistrica

Re: Tonirana stekla?

Post by DS71 » 27 Jan 2011, 11:54

jaz vetrobranskega stekla ne bi lih "packal" z kakšnimi folijami..pa tudi ne vem če v praksi to sploh kdo počne..to se namreč z časom vse podrajsa in je vidnost bolj ne kot ja..za uno meglo pa ne vem kako se da pomagat..če se sploh da
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
User avatar
cobra13
Posts: 107
Joined: 20 Jun 2011, 19:50
Avtomobil: Opel Calibra 2.0i
Location: Maribor

Re: Tonirana stekla?

Post by cobra13 » 20 Jun 2011, 22:19

Če se še da steklo dobiti ne glej na ceno, ampak lepo zavaruj in glej ga zlomka kamen prileti prav v vetrobransko steklo. Cenilec-nabava-lepo novo steklo.
P.S. Folije pa nikakor ne na prednje steklo
Post Reply