Opel Kadett C - rat look

User avatar
Opelpower
Posts: 1665
Joined: 24 Jan 2011, 12:51
Location: Ljubljana

Re: Opel Kadett C - rat look

Post by Opelpower » 19 Jun 2012, 15:36

Mogoče se bod novi lasntik vsaj kaj vozil z njim ... prej je tako ali tako samo stal :D
Image
User avatar
TomLooway
Posts: 453
Joined: 08 Sep 2011, 11:26

Re: Opel Kadett C - rat look

Post by TomLooway » 19 Jun 2012, 15:47

what what? a je prodan? ???
Rust is lighter than carbon fiber... and it keeps gettin' lighter!
Image
User avatar
papi
Posts: 2187
Joined: 18 Oct 2010, 23:13
Avtomobil: Opel Kadett C 2.0 Turbo, BMW E28 1.8i, Vw T3 caravelle 1.9 TDI,

Re: Opel Kadett C - rat look

Post by papi » 19 Jun 2012, 15:53

JA NAŽALOST JA, mi je Rok včeri pokvaru dan.... :evil:
User avatar
TomLooway
Posts: 453
Joined: 08 Sep 2011, 11:26

Re: Opel Kadett C - rat look

Post by TomLooway » 20 Jun 2012, 07:54

papi wrote:JA NAŽALOST JA, mi je Rok včeri pokvaru dan.... :evil:

hmm... a se bo novi lastnik prijavil semkaj, povedal načrte...

a razlog prodaje je bil neuporaba? mater jst sm v 5 letih naredil z avtom 400km od tega 150 na avtovleki - pa ga ne prodajam!
Rust is lighter than carbon fiber... and it keeps gettin' lighter!
Image
RE21
Posts: 113
Joined: 24 Jan 2011, 23:21

Re: Opel Kadett C - rat look

Post by RE21 » 23 Jun 2012, 15:20

Naj vam povem, da ga tudi jaz nisem prodajal! Bil je zgolj slučaj, da je nekdo kupoval kadetta, preko neta našel Anzeeta, ga vprašal če slučajno ve za kakšnega ki bi se prodajal. Pa je omenil meni, da ga je nekdo speraševal o tem in da nima pojma kje bi se dalo dobit kadetta. Haloooo, jaz ga imam! pa se je stvar začela odvijat, zmenili smo se za ogled, tip je prišel s kolegi in punco, bil navdušen, in odločitev je padla! Res si nisem mislil da ga bom prodal.
Mislim da je prišel v dobre roke, novi lastnik je navdušen, kaj bo pa z njim naredil pa se ne ve. Najprej nič, ker je čisto brez keša...tako pač je.
Res je da sem se malo vozil, še BMW bolj stoji kot ne, tako da je škoda da se avto nebi uporabljal, Jaz namreč nima časa za vse, tako da sem se odločil, naj avto še nekomu polepša nove kilometre na cesti.
Anzee
Posts: 1991
Joined: 18 Oct 2010, 23:49
Avtomobil: Opel Manta A | Opel Manta B | Opel Monza A1 | VW T3 Doka
Location: Ljubljana - Siska
Contact:

Re: Opel Kadett C - rat look

Post by Anzee » 23 Jun 2012, 21:19

Hehe ja tako nekako ja. Sem pa se slisal z modelom, je reku da so ze celga zbrusili in nabavili material za licarijo, en kolega ki je licar pa jim ga bo pihnil za en pir. Sej trenutno ne vem al mi je kul da ni vec rat look, je pa kul da se nekaj dogaja.. 8-)

aja pa pozdrav na drugo stran Luže :)
vipavc
Posts: 9
Joined: 15 Aug 2012, 19:37
Avtomobil: opel kadett c
Location: Ljubljana-Goče(Vipava)

Re: Opel Kadett C - rat look

Post by vipavc » 15 Aug 2012, 20:24

Evo, da prekinem ugibanja, kdo je ta misterijozni kupec tega kadetta, evo me :D

Moram reč, da sem s tem autom odkril novo ljubezen, in se z veseljem lotil dela, počasne in mukotrpne obnove. Veselo se je že začelo prvi dan, ko so me veselo ustavili Ljubljanski policaji, natančneje Viški, ki so še posebej brihtni. Seveda gospodu, še bolj pa gospodični, ni bilo nič jasno, ko nas je ustavila na tesni vožnji, pa so bile grožnje z izrednim tehničnim...pa sem jaz jambral, da mi je bil dedek miličnik in da so učasih bili bolj prijazni :lol: no nakoncu fašem kazen, ker nisem imel rezervne žarnice :evil:
No zaradi osnovnihproblemov z brihtnostjo naših policajev, sem se odločil, da ga na žalost ne bom mogel ohraniti čisto takega, ampak, bo vseeno moral za začetek izgledati (njim seveda) gospodom na oblasti malo bolj primerno, tako da trenutno izgleda malo manj rat luk, še mu pa na prvi pogled še vedno pozna zob časa, čeprav po nesreči :)
In potem smo se lotili dela, avto rastavili, šmerglali, kitali, brusili, švasali, seveda vse to čim ceneje. Pa smo ga le zrihtali, dali v špric kit, ki se je lepo prjel, še to zbrusili in pobarvali in potem lej ga zlomka. Iz do sedaj še ne pojasnjenega razloga je barva na enih delih zatekla in zreagirala, na drugih spet ne...nobenemu nič jasno in ker je zmanjkalo časa, je trenutno v takem stanju, kar ga z razpokanimi tesnili i parimi namernimi praskami, naredi, kod da bi ga pustil 20let na parkingu :D
No ja, vse pa le ni šlo tako slabo, dobil sem končno desni žmigavec, se pravi manjka še desni, avto je dobil certifikat in bi bil že skoraj registriran, če se nebi(kar je seveda bilo za pričakovati) na tehničnem zapičili v fedre, tako da bo tudi te treba zamenjaz za originalne :cry: malo mi jih je žal, ker dobro izgleda, četudi veselo pobiraš ležeče policaje.
No tu sta še dve fotki, ena ko smo sosede ob živce spravljali z brušenjem in druga, kako izgleda za enkrat, no sej vsi vemo, počasi se daleč pride :D
Image
Image
Anzee
Posts: 1991
Joined: 18 Oct 2010, 23:49
Avtomobil: Opel Manta A | Opel Manta B | Opel Monza A1 | VW T3 Doka
Location: Ljubljana - Siska
Contact:

Re: Opel Kadett C - rat look

Post by Anzee » 15 Aug 2012, 23:07

Hehe kul evo, sej kr dobr zgleda, tak mat crn! :twisted: Ceprav tudi ko ste ga pobrusili in pokitali ni zgledal slabo (prva slika) :)
User avatar
croma_man
Posts: 2730
Joined: 23 Apr 2012, 23:35
Avtomobil: BMW E21 315 / BMW 2002 Touring
Location: Celje
Contact:

Re: Opel Kadett C - rat look

Post by croma_man » 15 Aug 2012, 23:48

zanimivo vozilo :P
User avatar
TomLooway
Posts: 453
Joined: 08 Sep 2011, 11:26

Re: Opel Kadett C - rat look

Post by TomLooway » 16 Aug 2012, 09:58

noch eine schwarze c kadett... a fedre že imaš original?
Rust is lighter than carbon fiber... and it keeps gettin' lighter!
Image
Post Reply