En prlek tu :)

Post Reply
long_john
Posts: 8
Joined: 07 Oct 2015, 09:03
Avtomobil: BMW e36 318is, Citroen AX

En prlek tu :)

Post by long_john » 07 Oct 2015, 21:14

Lep pozdrav vsem skupaj !

Ker so me nekateri izmed članov ograjali zaradi tega ker je moj prvi post bil oglas sem se odločil, da se predstavim.

No pa da začnem. Sem prlek doma sem iz območja med Ljutomerom in Ormožom moje ime je Robert in sem navdušenec nad šmirom že od mojih ranih let, ko sem s stricovo pomočjo pri 8 letih obnovil svojo prvo čebelico :), ker me je početje veselilo sem v kasnejšem obdobju mladosti obnovil še kakšen moped in pošraufal kakšen motor od kolegov, ki jih je kaj jezilo.Trenutno študiram strojništvo na fakulteti za strojništvo v Mariboru, kjer tudi sodelujem pri projektu formula študent, če je že kdo slišal kaj o tem, če ne si pa lahko kaj preberete na hitro tukaj :
http://www.moskisvet.com/clanek/visoki_ ... entje.html

Kmalu zatem ko sem opravil izpit B kategorije se je začela ljubezen do avtomobilov. Nažalost ali mogoče celo na srečo je moj prvi jekleni konjiček zaradi pomanjkanja financ postal beli citroen AX 1.1i caban, ki me je seveda učinkovito pripeljal od točke A do točke B in ob tem nudil nekaj veselja, ki ga lahko ponudi le takšen majhen avtomobil z "velikim" srcem :D, kar nekaj časa me je imelo, da bi nabavil Citroena AX GT pa nažalost kakšnih lepih primerkov pri nas ni bilo medtem pa me je moj konjiček že presenetil z prebitim tesnilom na glavi tako sem moral zadevo sanirati in se spet kakšno malenkost več naučil, kasneje sem avtomobil prodal, ker sem naletel na nekaj friškega. Moje trenutno vozilo je Citroen ax image 1.1i ,ki se je zaradi vizualnega izgleda in redkosti znašlo v mojih rokah. Gre se za axa, ki je iz tovarne prišel z malo boljšo opremo in zunanjim plastičnim body kitom(GT5 look =leglo rje) in mi trenutno ok služi vendar še ni toliko star da bi bil primeren kandidat za predstavitev na tem forumu. Doma stoji še BMW e36 318 is ,ki je potreben nekaj ljubezni, da bo postal udeleženec prometa, nažalost tudi tisti avtomobil ne ustreza pogojem tega foruma, tako da predstavitve ne bo.

Vsem, ki ste prebrali malenkost, ki sem jo zapisal se lepo zahvaljuje.
Bodite pozdravljeni.
User avatar
DS71
Posts: 3108
Joined: 22 Jan 2011, 12:37
Avtomobil: Manta 400 & Stingray
Location: Ilirska Bistrica

Re: En prlek tu :)

Post by DS71 » 07 Oct 2015, 21:27

Well done :)

Pozdravljen in dobrodošel na forumu

Glede avtov .. ni toliko pomembno kaj voziš ,ampak kakšno ljubezen gojiš do njih ..pa druženje in izmenjava informacij seveda..AX se pa vztrajno bliža k svojemu .. prva serija bo natanko čez eno leto stara 30 let 8-)
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
User avatar
L4UK0
Posts: 3073
Joined: 18 Oct 2010, 22:06
Avtomobil: 1972 Datsun Fairlady Z
Location: Ljubljana
Contact:

Re: En prlek tu :)

Post by L4UK0 » 07 Oct 2015, 22:35

Haha DS71 = Juden kontrolle :lol:
Welcome on board ;)
Image
Post Reply