K: Ogledala opel kadett c + guma volanski križ

Post Reply
luka.cuden
Posts: 45
Joined: 24 Aug 2014, 19:53

K: Ogledala opel kadett c + guma volanski križ

Post by luka.cuden » 26 Aug 2014, 22:00

Bi kupil ogledala za kadetta c malo jača če ima kdo, pozna kodo prijatelja, ki ima prijatelja ki ima to oz ve kdo kej bi to dobil?
ebay? gledal sem od engelmanna neki malga je na ebaj.de pa me zanima kdo kej več ve... ker pač jest čisto nič ne...

aja pa rabil bi še, če kdo ima- ker imam luft v volani in sem dognal da pride do sem... (ker nevem kako se reče bom opisal) tole stvar označeno na sliki ko pride volanski drog do letve
Image
zaverho
Posts: 377
Joined: 14 Nov 2012, 14:24
Avtomobil: MB 230.6 71' MB 200D 88' MB 300TE 91'
Location: Ljubljana
Contact:

Re: K: Ogledala opel kadett c + guma volanski križ

Post by zaverho » 29 Aug 2014, 19:58

Js mam en cel delujoč volanski drog, brez lufta. Sam moram priznat, da se prav poceni ne bi ločil od njega. :D

p.s.: Sem pa moral dvakrat prebrat tvoj post, da sem razumel kaj točno hočeš :lol:
luka.cuden
Posts: 45
Joined: 24 Aug 2014, 19:53

Re: K: Ogledala opel kadett c + guma volanski križ

Post by luka.cuden » 03 Sep 2014, 17:34

Sem znan po tem, da pišem v ugankah se mi vidi da mi slovenština ni šla...

volanski križ sem zrihtal edino še ogledala iščem oz iščem nekoga, ki ve kje bi jih dobil oz naročil, ker kakor sem jaz brskal po netu ne najdem ama ništa...
dennis18
Posts: 418
Joined: 02 Dec 2010, 17:14
Avtomobil: Opel Kadett C

Re: K: Ogledala opel kadett c + guma volanski križ

Post by dennis18 » 03 Sep 2014, 20:02

luka.cuden wrote:Sem znan po tem, da pišem v ugankah se mi vidi da mi slovenština ni šla...

volanski križ sem zrihtal edino še ogledala iščem oz iščem nekoga, ki ve kje bi jih dobil oz naročil, ker kakor sem jaz brskal po netu ne najdem ama ništa...
Jaz jih imam, napisi mi ponudbo na zasebno, imam pa od slabo ohranjenih (potrebni barvanja) do super ohranjenih.

Lp
Powered by M.K.
Post Reply