Voda mi teče v prtljažnik.

Post Reply
User avatar
mrsofa
Posts: 16
Joined: 14 Mar 2017, 10:50
Avtomobil: BMW E36
Location: MB

Voda mi teče v prtljažnik.

Post by mrsofa » 11 May 2017, 15:07

Zdravo,
Na moji bmw e36 limo mi pušča prtljažnik.
Avto je bil od zadaj vsipan, se vidi po rahlo nagubani šasiji od znotraj.
Vedno se mi noter nabira voda, ko pa sem se vsedel v prtljaznik in se zaprl not pa sem opazil da vse skup ne sede skup fajn.
Šoferjeva stran
Šoferjeva stran
Sopotnikova stran
Sopotnikova stran
Vglavnem sem nastavil prtljaznik... nizje se ga ne da spustit v avto, vendar še vedno zgleda kot da je postrani zmontiran če primerjaš višina na levi in desni luči, pa kar koli spremenim ostane isto postrani.


Kaj naj naredim? Oz kaj bi vi naredli?
User avatar
croma_man
Posts: 2730
Joined: 23 Apr 2012, 23:35
Avtomobil: BMW E21 315 / BMW 2002 Touring
Location: Celje
Contact:

Re: Voda mi teče v prtljažnik.

Post by croma_man » 11 May 2017, 15:09

A pišeš iz prtljažnika?
User avatar
mrsofa
Posts: 16
Joined: 14 Mar 2017, 10:50
Avtomobil: BMW E36
Location: MB

Re: Voda mi teče v prtljažnik.

Post by mrsofa » 11 May 2017, 15:18

croma_man wrote:A pišeš iz prtljažnika?
Ne grem ven dokler se zadeva ne porihta ;)
User avatar
killer_beast
Posts: 113
Joined: 30 Apr 2013, 15:42
Avtomobil: Opel Kadett C 1979

Re: Voda mi teče v prtljažnik.

Post by killer_beast » 11 May 2017, 15:27

Ne vem, kako je pri e36, vendar pa je pri nekaterih avtomobilih podobnega letnika pogosto problem "zamakanja" v prtljažniku pri lučeh, oziroma tistih penastih "tesnilih", ki so med zadnjimi lučmi in karoserijo. Lahko je seveda kriva tudi ta špranja, vendar bi na tvojem mestu vseeno najprej preveril tudi to. :)
User avatar
mrsofa
Posts: 16
Joined: 14 Mar 2017, 10:50
Avtomobil: BMW E36
Location: MB

Re: Voda mi teče v prtljažnik.

Post by mrsofa » 11 May 2017, 15:31

killer_beast wrote:Ne vem, kako je pri e36, vendar pa je pri nekaterih avtomobilih podobnega letnika pogosto problem "zamakanja" v prtljažniku pri lučeh, oziroma tistih penastih "tesnilih", ki so med zadnjimi lučmi in karoserijo. Lahko je seveda kriva tudi ta špranja, vendar bi na tvojem mestu vseeno najprej preveril tudi to. :)
Luči sem vmes zamenjal, pa vbistvu ni niti to problem, ker ko po dežu odpreš prtljaznik prav vidis da tam tece not ko je špranja ..

Nevem če je tisti pleh na katerega je tesnilo pritrjeno pre kratko.. sem že malo upogibal samo še skos prema to mi skoraj prst že sede skozi
Post Reply