M. Renault

Post Reply
Fuego
Posts: 43
Joined: 30 Dec 2012, 12:57
Avtomobil: Renault

M. Renault

Post by Fuego » 04 Oct 2014, 15:57

Zdravo!

Sem Jaka iz Ljubljane, ljubitelj avtomobilizma ze od malih nog. V srednji soli me je zaneslo na Renault in na njem sem stalno, z izjemo oceta kateri se jih zanalasc otepa (le zakaj), so pri bajti sami Renaulti. Za vse je kriva nasa leta 96 nova r5, na katero sem se zelo navezal (je se pri bajti 70k km), kasneje pa sem siril obzorja v okviru znamke. Obcudujem tudi samo zgodbo in samega Louis-a Renault-a. Teh vozil sem si lastil ze preko 50, cudoviti hvalezni avtomobili, ponavadi za male pare ;). Drugace cenim vse legendarne avtomobile in nisem nek zagrizen manijak da bi se pregovarjal okoli znamk, sam zase vem kaj mi odgovarja in nic ne kaze da bi posegel po cem drugem. Vsaki zelji Renault ustreze, rwd bom pa nekoc sam povezal na enemu, pa ce bo to tazadna stvar ki jo naredim.

Ta forum priebiram ze dolgo, prava stvar za nekoga ki mu je bil Fuego prvi avto, kajne :D ? In ja, svoj prvi avto normalno da se sparam ;) . Tako da ja, to bi bilo okvirno vse, sem si rekel da bom poskusil bit malo bolj aktiven, saj ob pomanjkanju casa clovek vcasih potrebuje kako inspiracijo. Kar bo prislo prav, saj sem odlocen da najnovejsi projekt moram do pomladi spravit na cesto, vsaj tehnicno brezhiben ;)

Pa Lp, se beremo ;)
User avatar
L4UK0
Posts: 3073
Joined: 18 Oct 2010, 22:06
Avtomobil: 1972 Datsun Fairlady Z
Location: Ljubljana
Contact:

Re: M. Renault

Post by L4UK0 » 04 Oct 2014, 16:13

Welcome on board! :D
Image
kmetek
Posts: 551
Joined: 06 Aug 2012, 17:30
Avtomobil: trije prenovi za Oldschool forum

Re: M. Renault

Post by kmetek » 04 Oct 2014, 22:35

Eee super, zdej pa lahku počas nardiš eno avtobiografijo, kaj vse si mel in kaj zanimivga maš :D
User avatar
DS71
Posts: 3108
Joined: 22 Jan 2011, 12:37
Avtomobil: Manta 400 & Stingray
Location: Ilirska Bistrica

Re: M. Renault

Post by DS71 » 04 Oct 2014, 23:19

Dobrodošel na forumu :!:
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
Post Reply