BMW E34

User avatar
Hoonigan
Posts: 78
Joined: 28 Aug 2014, 20:41
Avtomobil: 3x BMW; E30 for sale

Re: BMW E34

Post by Hoonigan » 25 Sep 2014, 22:39

Avto sem dal v prodajo... Ni v mojem stilu, da neki začnem in ne dokončam, ampak če se najde kupec za dobr dnar, bo avto šel... Dokler je pr men, se projekt pelje naprej, tko da ne bom več kvaru teme s prodajo.

Našu sem koristne informacije o swapu na angleškem forumu: http://forum.bmw5.co.uk/topic/86273-m50 ... 16th-2014/

Včeri sem bil pri avtu in sem mal gledal, kje bi se lahko zakompliciralo pri swapu. Na seznam so se uvrstili:
-servo,
-kardan,
-alternator,
-štarter,
-oljni kiler - v avtih s klimo je večji, moja 34ka nima klime in ima manjšega, tko da bi lahko ob priganjanju postale stvari rahlo vroče :P ,
-kompatibilnost karterja in oljne pumpe z mostom od E34 - kolikor se je dalo videt izpod znižanega in nedvignjenega (ni blo dvigalke pri roki) avta, ima E34 zajem olja na sprednji strani, kar je enako kot pri E36 (pravi lastnik 36ke), nisem pa čist 100%.

Če ma kdo že kakšne izkušnje, naj prosim ne špara tipkovnice. :)

Aja, pa DME je na isti strani, en problem manj. ;)
Hoonigan, noun: a person who participates in any type of reckless driving, including - but not limited to - drifting, drag racing, and burnouts.
User avatar
Hoonigan
Posts: 78
Joined: 28 Aug 2014, 20:41
Avtomobil: 3x BMW; E30 for sale

Re: BMW E34

Post by Hoonigan » 27 Sep 2014, 17:33

Avto prodan, tko da z moje strani je konc projekta...

Image

Zdej pa novim projektom naproti.
Hoonigan, noun: a person who participates in any type of reckless driving, including - but not limited to - drifting, drag racing, and burnouts.
Post Reply