GB: Kovinski ventički za feltne

Post Reply
User avatar
FR Wolf
Posts: 685
Joined: 10 Sep 2012, 19:46
Avtomobil: G7, bavarian bomber

GB: Kovinski ventički za feltne

Post by FR Wolf » 15 Jul 2014, 20:49

Zdravo, evo končno našel primerne kovinske ventilčke za naše debele starodobniške feltne. Namreč današnje feltne imajo tanjšo steno kjer pride ventilček. Ker zaenkrat se dogovarjam s firmo glede količine sem se spomnil da zna nekoga zanimati.
Namreč takih ne morete najti na ebayu ker jih ni.
Gre za tele ventilčke z merami:
Image
Luknja skozi feltno mora bit fi11,3mm (M10 navoj gre čez...) in pa primerne so za vsaj debelino stene 10mm, enega takega sem imel in mi je šla bp skozi mojo feltno.
Alpinas were always posh hot rods!
dennis18
Posts: 418
Joined: 02 Dec 2010, 17:14
Avtomobil: Opel Kadett C

Re: GB: Kovinski ventički za feltne

Post by dennis18 » 15 Jul 2014, 23:21

FR Wolf wrote:Zdravo, evo končno našel primerne kovinske ventilčke za naše debele starodobniške feltne. Namreč današnje feltne imajo tanjšo steno kjer pride ventilček. Ker zaenkrat se dogovarjam s firmo glede količine sem se spomnil da zna nekoga zanimati.
Namreč takih ne morete najti na ebayu ker jih ni.
Gre za tele ventilčke z merami:
Image
Luknja skozi feltno mora bit fi11,3mm (M10 navoj gre čez...) in pa primerne so za vsaj debelino stene 10mm, enega takega sem imel in mi je šla bp skozi mojo feltno.
Kolko cena na komad?
Powered by M.K.
User avatar
FR Wolf
Posts: 685
Joined: 10 Sep 2012, 19:46
Avtomobil: G7, bavarian bomber

Re: GB: Kovinski ventički za feltne

Post by FR Wolf » 15 Jul 2014, 23:45

Nevem še, ampak po pravici me tudi ne zanima ker mi je bolj važno da jih dobim ker nobeni ostali ne pašejo na te debele feltne...
Če te zanima ti bom napisu, takoj ko zvem okvirno ceno, seveda bo ta variirala glede na količino ker se menim brez posrednikov in direktno s tovarno katera jih dela.
Alpinas were always posh hot rods!
Post Reply