Razni rezervni deli - Opel

Post Reply
Anzee
Posts: 1988
Joined: 18 Oct 2010, 23:49
Avtomobil: Opel Manta A | Opel Manta B | Opel Monza A1 | VW T3 Doka
Location: Ljubljana - Siska
Contact:

Razni rezervni deli - Opel

Post by Anzee » 09 Feb 2011, 00:19

Dajmo napisati kje smo kdaj dobili nove ali rabljene kose za nase Ople... ce se kdaj nuca kaksen semering, lezaj,... da ne brskamo okoli ampak pogledamo tu izkusnje ostalih. Bilo bi super, ce bi kdo ki se bolj spozna na druge znamke odprl podobno temo...

Jaz imam taksne izkusnje:
-----------------------
Lezaji in semeringi:
Ponavadi so vedno imeli kar sem rabil v TuLi lezaji, to je pri Dobrovi v Ljubljani
-----------------------

Razlicni Opel rezervni deli:
- Avtodeli Mrak v Lj - dobil glavne lezaje, batne obrocke, semeringe, ojnicne lezaje.. za 2.2 CIH motor na zalogi!
- Opel servis Sever na Brezovici (ne tisti pri vrhniki).. ima majster polno kosov na podstresju

-----------------------
Avspuhi - odlicni so pri Medenu na Rudniku

-----------------------
Ce se spomnim se kaj napisem, seveda pa lahko drugi tudi napisete izkusnje
User avatar
Peeping_Tom
Posts: 247
Joined: 22 Jan 2011, 14:41
Avtomobil: Opel Ascona B 2.0 E

Re: Razni rezervni deli - Opel

Post by Peeping_Tom » 09 Feb 2011, 00:47

Herman Žele, v Pliberku (to je v Avstriji, za nepoučene :P ) - ene 15 min čez mejo od Dravograda.
V glavnem dobi lahko dobi vse, kar je, a prodaja samo originalne GM dele, ponavadi po zelo oderuških cenah. Ampak če je kriza...

Auspuh za ascono sem (sicer pred par leti) dobil oriđinal pri Riletu v Velenju.


Plehnate dele pa naročujem pri M&M Dronten http://www.mmdronten.nl/webshop/index.php ,
ali pa iz PS autoteile.
User avatar
Peeping_Tom
Posts: 247
Joined: 22 Jan 2011, 14:41
Avtomobil: Opel Ascona B 2.0 E

Re: Razni rezervni deli - Opel

Post by Peeping_Tom » 09 Feb 2011, 01:00

Naj omenim še, da ima M&M Dronten odlično podporo strankam: ko mi je TNT izgubil mojo pošiljko 2 blatnikov, sem samo poslal mail in so mi brez komplikacij in s ful opravičevanja poslali drug komplet v 3 dneh.

(pa še prvi komplet je - seveda poštempljan s slovaškimi poštnimi štempli- prispel čez nekaj tednov - brezplačno :lol: )
Post Reply