Pozdrav (in že vprašanje)

Post Reply
User avatar
Mahne
Posts: 2
Joined: 12 Oct 2017, 13:07

Pozdrav (in že vprašanje)

Post by Mahne » 12 Oct 2017, 14:53

Živjo!

Najprej en lep pozdrav vsem na forumu. Prihajam s Primorske, živim pa v Ljubljani. Oldtimer avta trenutno nimam, imam pa Kawasakija l. 82 in en na pol oldtimer avto (glih 15 let je star). Pred leti sem že vozil (in šravfal) VW hrošča.

Prijavil sem se, ker zgleda da je vaš forum še najbolj aktiven na netu in bi že kar takoj imel eno vprašanje. Imam dva mulca, ki se navdušujeta nad starimi avti, zato je padla ideja, da bi kupili enga oldtimerja, ga s skupnimi močmi malo uredili in se parkrat na leto peljali na kakšno srečanje. Kot rečeno, poznam edino aircooled sceno v Slovenij, pa še to iz recimo 10 let nazaj. Takrat se mi je zdelo, da so VW klubi še najbolj organizirani in da so tudi srečanja recimo temu primerna za družine. Sedaj me pa zanima vaše mnenje, ali je še vedno tako in bo najbolje če kupim starega VW ali je dovolj dogajanja tudi drugje?

Naj dodam, da so mi načeloma stari VW še vedno najbližje, vendar so mi zanimivi tudi drugi avti pa se ne bi rad preveč omejeval.

Hvala in LP vsem! :)
User avatar
DS71
Posts: 3108
Joined: 22 Jan 2011, 12:37
Avtomobil: Manta 400 & Stingray
Location: Ilirska Bistrica

Re: Pozdrav (in že vprašanje)

Post by DS71 » 12 Oct 2017, 17:10

pozdravljen in dobrodošel

dogajanje je povsod in nikjer,oziroma je tam kjer si ga narediš. Pri vsem skupaj je po moje največja napaka da se nekdo z nabavo oldija prilagaja v tisto smer,da bo drugim ugajal oz bil IN.
Če bi že rad projekt,potem nabavi tisto za kar ti špila srce ..dogajanje bo posledično že prišlo.

Drgač se tukaj na forumu na letni ravni naredi par eventov,ampak takih brez kakšnih velikih pričakovanj. Vsak se znajde po svoje,rdeča nit pa je druženje ..mogoče so celo avti v drugem kadru in rabijo kot prevozno sredstvo :lol:
Imaš pa drgač po moje da vsak vikend skoraj da v vsaki vasi ali pa dveh,klasične rally-je starodobnikov ali kakor jih pač že imenujejo ..
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
User avatar
L4UK0
Posts: 3070
Joined: 18 Oct 2010, 22:06
Avtomobil: 1972 Datsun Fairlady Z
Location: Ljubljana
Contact:

Re: Pozdrav (in že vprašanje)

Post by L4UK0 » 12 Oct 2017, 19:50

Zivjo!

DS71 je dobro napisal...sicer pa ja, stilov je vec! Ce bos vzel npr. enega bmw-ja s sestakom pod havbo bodo rostiljade ob progi kjer se bo tisalo, ce pa npr. vw camperja bodo pa v kasnem kampu. :D To sicer ni nobeno pravilo, si pa sigurno vzames nek avto, ki ti odgovarja glede na predviden namen uporabe... ;)
Kakorkoli srecno z izbiro in dobrodosel!

LP
Image
User avatar
Mahne
Posts: 2
Joined: 12 Oct 2017, 13:07

Re: Pozdrav (in že vprašanje)

Post by Mahne » 27 Oct 2017, 12:27

Hvala obema za odgovor!

LP
Post Reply