Kadett C tesnila stranskih oken

User avatar
killer_beast
Posts: 113
Joined: 30 Apr 2013, 15:42
Avtomobil: Opel Kadett C 1979

Re: Kadett C tesnila stranskih oken

Post by killer_beast » 24 Apr 2019, 12:52

opelsime wrote:No pa se epilog, ki upam da bo pomgal vsaj komu. Poslal mail v anglescini, da ne posiljajo v naso drzavo ter ali je mogoce dobiti njihovo robo v naso drzavo. Ni odgovora! Pocakam kaksen teden in ponovno posljem mail v anglescini kaj tocno bi rabil ter ali je mogoca kaksna direktna transakcija? Ni odgovora! Pocakam kaksen teden, zadnja moznost, prosim sodelovca z izvrstnim znanjem nemsciene in mi zadnjii mail iz anglescine prevede v nemscino in glej ga vraga po dveh dneh dobim odgovor, da ni problemov in da takoj ko dobijo placan predracun posljejo blago. Na predracun oz ponudbo sem cakal ponovno kaksen teden. Ko sem dobil predracun sem nakazal in cakal... Nobenega odgovora nobene stevike posiljke zgolj paket se je pojavil po kaksnih 14 dneh. Je pa vsebina paketa taka kot sem upal. :D
Kaj češ, to so ti "nemcarji". Če ne znaš nemško, se boš (v večini primerov) bolj malo zmenil z njimi. :D
User avatar
opelsime
Posts: 255
Joined: 31 Mar 2012, 07:09

Re: Kadett C tesnila stranskih oken

Post by opelsime » 22 Jun 2019, 16:45

Eno od novih tesnil malo solzi in to med steklom in tesnilom. Kaksna enostavna in ne prevec pacasta resitev?
Post Reply