Paypal

Post Reply
User avatar
piko
Posts: 128
Joined: 08 Jan 2016, 22:25
Avtomobil: vw scirocco, mercedes

Paypal

Post by piko » 17 Jan 2016, 12:25

Na eni spletni strani sem prodal eno stvar, pa kupec želi, da napišem invoice v Paypal. Ali to lahko napišem kot fizična oseba? Kaj njemu to rabi? do sedaj sem le kupcem povedal naslov in so nakazali.

Mogoče ve, kaj je tu fora?
User avatar
$küll
Posts: 1214
Joined: 04 Jul 2012, 14:49
Avtomobil: Audi Quattro
Location: Koper

Re: Paypal pa take pa to..

Post by $küll » 17 Jan 2016, 12:35

Mu ni treba vpisovat nič, samo klikne dvakrat in je plačano. Ful manj dela pa to.
User avatar
piko
Posts: 128
Joined: 08 Jan 2016, 22:25
Avtomobil: vw scirocco, mercedes

Re: Paypal pa take pa to..

Post by piko » 17 Jan 2016, 18:36

$küll wrote:Mu ni treba vpisovat nič, samo klikne dvakrat in je plačano. Ful manj dela pa to.
To vem, samo hoče invoice, mogoče zaradi kake carine ipd.. Je kdo to že pisal? V paypalu je zavihek za to, samo da ni to mogoče za pravne osebe ali lahko to napiše kdorkoli? Ne bi rad kakih sitnosti, jih imam s tem pajpalom in ebayem že tako dovolj.

Hvala.
User avatar
$küll
Posts: 1214
Joined: 04 Jul 2012, 14:49
Avtomobil: Audi Quattro
Location: Koper

Re: Paypal pa take pa to..

Post by $küll » 17 Jan 2016, 21:34

Ti pravim da je samo krajšnica. Pri PayPalu je vprašanje samo kdo plača stroške, če narediš invoice jih itak ti. Ni tu vprašanja al je to fizična al pravna oseba, ker za poslovat kot pravna oseba moraš bit in na PayPalu in eBayu registriran kot pravna oseba...
User avatar
piko
Posts: 128
Joined: 08 Jan 2016, 22:25
Avtomobil: vw scirocco, mercedes

Re: Paypal pa take pa to..

Post by piko » 17 Jan 2016, 22:14

$küll wrote:Ti pravim da je samo krajšnica. Pri PayPalu je vprašanje samo kdo plača stroške, če narediš invoice jih itak ti. Ni tu vprašanja al je to fizična al pravna oseba, ker za poslovat kot pravna oseba moraš bit in na PayPalu in eBayu registriran kot pravna oseba...
To sem hotel slišat:) Hvala.
Post Reply