P: Mallory HyFire 6-AL

Post Reply
User avatar
Tine
Posts: 942
Joined: 28 Feb 2012, 14:12

P: Mallory HyFire 6-AL

Post by Tine » 28 Aug 2021, 16:47

Zdravo,

Prodam enoto za CDI vžig Mallory HyFire 6-AL. Sam sem kupil rabljeno, imel sem jo v avtu pred petimi leti montirano le na vožnji od Maribora do Slovenske Bistrice (kjer sem mislil, da imam težave z vžigom zaradi te enote; na parkingu premontiral kompletni vžig na prejšnjo eksperimentalno elektroniko in ugotovil, da je težava ostala :D ). Ker sem šel potem direkt na Ignitor modul brez platin, mi tale škatla ni več koristila in je zadnje par let nabirala prah na polici.

Kar se tiče same naprave boste več o njej izvedeli na internetih, na kratko pa gre za elektronski vžig ki ga lahko krmilite (tudi) s platinami, multispark funkcijo pri nižjih obratih, nastavljiv omejevalec obratov.

Pred nakupom prosim preverite, če ustreza vašim zahtevam in željam, navodila in čtivo tukaj: https://documents.holley.com/6852m.pdf


Nazadnje je delovala, ker pa ne vem če še vedno deluje in trenutno nimam kje preizkusiti, jo prodajam pod statusom "nepreverjeno". Kar je na sliki je to kar se prodaja; škatle in tega nimam.

Cena: 50€, pri plačilu na TRR pošljem po Sloveniji brezplačno.

Kontakt ali več info na ZS.

Lp, Tine
hyfire6al.jpg
User avatar
Tine
Posts: 942
Joined: 28 Feb 2012, 14:12

Re: P: Mallory HyFire 6-AL

Post by Tine » 25 Dec 2021, 09:40

Odprt za predloge okoli cene in/ali raznorazne menjave.
User avatar
Tine
Posts: 942
Joined: 28 Feb 2012, 14:12

Re: P: Mallory HyFire 6-AL

Post by Tine » 02 Apr 2022, 14:52

Res noben ne rabi tega? Menjam za gajbo uniona, evo. Gužvo mi dela, stran mi ga pa tudi ni za vrečt.
User avatar
L4UK0
Posts: 3070
Joined: 18 Oct 2010, 22:06
Avtomobil: 1972 Datsun Fairlady Z
Location: Ljubljana
Contact:

Re: P: Mallory HyFire 6-AL

Post by L4UK0 » 02 Apr 2022, 20:07

Nihce nic ne tjuna :(
Image
Post Reply