Oldschool-slo RETRO RUN #1, 1. junij 2019

User avatar
croma_man
Posts: 2730
Joined: 23 Apr 2012, 23:35
Avtomobil: BMW E21 315 / BMW 2002 Touring
Location: Celje
Contact:

Re: Oldschool-slo RETRO RUN. 1. junij 2019

Post by croma_man » 03 Jun 2019, 10:54

ja tradicije so zato da se ne ohranjajo, prvi defekt po 7 letih potovanj po evropi...jebemu mater, tud to more bit.

štart valjda z zamudo, 9:09 - na zvezde se čaka...

Image

za prvo slikico sma k sreči opazila T2ko ob cesti pa sta nama pomahala za prvo sliko

Image

v lovu za vilijem ki ni bil ravno na košnji sma bila tudi uspešna

Image

sightseeing po severni trasi, Anže, proga odlična, lepe ceste, nobene gužve,...super !

Image

manjkala nama je samo še hišna št.1 in pa železniška kar sma ciljala dobit v Ajdovščini...

no pol pa pride Idrija - Godovič, dohiti me Porsche in sma šla 2 semaforja na pas mater, pri tretjem pa je pri men avto počepnil med 2-3 prestavo in zdrobilo zglob na aksi, 25% špera ne koristi v tem primeru tak da sma žal mogla prekinit vožnjo - prva vožnja letos, semislick razgrete gume, premehke fedre pa smo poloml dotrajan material.

Image

ker sta me čez ene pol ure prehitela na tem mestu žiža pa kmetek se mi zdi da bi še zmagala :lol: :lol: :lol: :lol:

Image

Image

nebo in drevesa...

Image

in še zadnja #becauseracecar - #becausebigegoknemorepustitporschejeprmir

tukaj morm res pohvalit AMZS in Nartnika z vleko, po telefonu rečem kje sem, članska št, povem da je avto nizek, pride vleka za 50 min - ni blo treba podlagat nič pri nalaganju pa še šoferčina je velik fan oldtimerjev - pozitiven izkupiček dne - prodal ene feltne za 850 sporta :lol: :lol: :lol:

Zađinksal sem se pa sam, ko sma po poti srečala še T2 sem veselo razlagal o želvi in zajčku, no, želva je prišla na cilj, zajček se je pa s klimo peljal domov.

do naslednje vojne LP
User avatar
L4UK0
 
Posts: 3070
Joined: 18 Oct 2010, 22:06
Avtomobil: 1972 Datsun Fairlady Z
Location: Ljubljana
Contact:

Re: Oldschool-slo RETRO RUN. 1. junij 2019

Post by L4UK0 » 03 Jun 2019, 16:43

Lepi foto reporti, bravo! 8-)
Se pridružujem Anzeetovi zahvali za udeležbo - upam, da ste se meli fino in da kmalu ponovimo! Meni je bilo totalno super in kilometri so res bežali mimo, žal pa je bil Z lačen jermenov in ga je malo pred Cerknico poglodal... Sva obrnila proti domu in 2km pred domom ga je odtrgalo! :shifty:

Image

...smo pač na večerni žur uleteli z dailyjem! :P

LP!
Image
User avatar
ZiZa
Posts: 1338
Joined: 25 Jul 2012, 14:15
Avtomobil: Opel Kadett C 1.2N (1979)
Contact:

Re: Oldschool-slo RETRO RUN. 1. junij 2019

Post by ZiZa » 03 Jun 2019, 21:35

Super je bilo, mal drugače kot ostale turce, zato pa več aktivnega razmišljanja. Sem bil pa prvič na oldskul turci v vlogi sovoznika, kar je po svoje tudi fajn doživetje. :D

Dokazne fotke iz foto nalog so vse v analogni obliki, digitalizacija je sedaj v Kmetkovi domeni, ker so fotke pri njemu. Imam le eno pri sebi, ki jo moram še poslat lastnici traktorja :) iz fona so te:

Image
Pred turco se avto opere!

Image
Prvi na štartu smo občdovali Nalimovga rekorda in preverjali ali ima diske ali bobne :D

Image
Nišanimo po severni trasi

Image
Super fotografsko ozadje v Idriji pri Hofru

Image
Po serpentinah z odprtim difom proti Colu :thumbup:

Image
Kmetek je imel možnost izbrat kere od dveh vil bi on imel, traktor so pa določili tega, ker je bil garažiran in posledično manj umazan kot tadrug. So ga hoteli še dodatno obrisat, ker je bil mal prašn :D

Image
Zadnja kljulca, zdj pa sam še na zaslužen pir!

ker sta me čez ene pol ure prehitela na tem mestu žiža pa kmetek se mi zdi da bi še zmagala :lol: :lol: :lol: :lol:
Kot dirkač bi lahk poznal dirkaški pregovor:
To finish first, first you have to finish :D
TOMZY
Posts: 143
Joined: 03 Jun 2014, 21:29
Avtomobil: LANCIA BETA SPYDER

Re: Oldschool-slo RETRO RUN. 1. junij 2019

Post by TOMZY » 04 Jun 2019, 13:04

Čestitke vsem kateri ste sodelovali - organizacija - super ideja in udeležencem kateri ste prevozili........zanimivo branje in prelepa fotodokumentacija.....žal brez moje udeležbe... :thumbup: :clap: :clap: :clap: . Kapo dol fantje.
rene
Posts: 195
Joined: 10 Nov 2012, 18:26

Re: Oldschool-slo RETRO RUN. 1. junij 2019

Post by rene » 16 Feb 2020, 21:01

v2? :D
Post Reply