Oranzni hrcek Opel Kadett City (Rusty Arrow)

User avatar
opelsime
Posts: 255
Joined: 31 Mar 2012, 07:09

Re: Oranzni hrcek Opel Kadett City

Post by opelsime » 03 Jun 2018, 12:14

piko wrote:Si ta avto kupcu tudi vsega skritiziral in "prešimfal", kot meni?

Pa si dobil delo...
Piko hvala za konstruktivni prispevek! Vedel sem v kaj se spuscam. Tudi ta je tako kot tvoj soliden primerek vendar ima zadnji pogon :D . Dobro ves, da ce bi bil tvoj tako super in fin bi ga takoj prodal ne pa, da ga prodajas ze vec let. Sedaj ce pa zameris, da ti nisem hotel placati zeljene cene pocakaj se nekaj let pa bo vreden tiste cene, ali pa modela, ki si ga zeli in je to tisto kar je iskal. Upam, da sva sedaj na temu nivoju zakljucila, si pa se vedno vabljen na pivo (oziroma kokto).
Last edited by opelsime on 03 Jun 2018, 20:36, edited 1 time in total.
User avatar
DS71
Posts: 3108
Joined: 22 Jan 2011, 12:37
Avtomobil: Manta 400 & Stingray
Location: Ilirska Bistrica

Re: Oranzni hrcek Opel Kadett City

Post by DS71 » 03 Jun 2018, 12:31

grega983 wrote:Vijake in ploščate matice imajo garant v Tehnocomu, Kamm-u in Metalopremi. Včasih bi bil presenečen kaj vse se najde v katalogih in skladiščih teh trgovcev ;)
vsekakor da se najde. Presenečen bi bil tudi,ko bi videl kaj vse se po svetu še vedno dela ..samo do tega pridet. Največji problem pri nas je pasivnost in nezainteresiranost samih trgovcev
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
User avatar
opelsime
Posts: 255
Joined: 31 Mar 2012, 07:09

Re: Oranzni hrcek Opel Kadett City (Rusty Arrow)

Post by opelsime » 19 Jun 2018, 04:49

Pocasi se dela naprej in skoraj ves prosti cas (ki ga na zalost ni veliko) porabim, da ga cimprej spravim nazaj na cesto. Sprednji del je v grobem saniran, prav tako zadnja vogala ostanejo mi se zadnji blatniki. V petek sem le dobil dopust, ki sem ga seveda prezivel skupaj z brusilko ter varilnim aparatom. V ponedeljek me je pa na racunalniku cakalo presenecenje (fantje iz delavnice so se malo zabavali) tako, da ima sedaj kadett tudi ime.
Attachments
Arrow.jpg
User avatar
opelsime
Posts: 255
Joined: 31 Mar 2012, 07:09

Re: Oranzni hrcek Opel Kadett City (Rusty Arrow)

Post by opelsime » 20 Jun 2018, 22:03

Ali mi lahko kdo od vas kadettovcev pove kaksna je funkcija te odprtine. Pri treh kadettin city, ki sem jih videl v zadnje pol leta je to mesto popolnoma pregnito.
levi blatnik znotraj.jpg
levi zadnji blatnik.jpg
V zadnjih dneh sem se pa ukvarjal predvsem z tem. Vsako popravilo je narejeno iz treh delov.
levi zadni not blatnik.jpg
desni zadnji blatnik.jpg
Anzee
Posts: 1988
Joined: 18 Oct 2010, 23:49
Avtomobil: Opel Manta A | Opel Manta B | Opel Monza A1 | VW T3 Doka
Location: Ljubljana - Siska
Contact:

Re: Oranzni hrcek Opel Kadett City (Rusty Arrow)

Post by Anzee » 20 Jun 2018, 22:32

Sej kr lepo napredujes! Se mal pa bo na cesti 8-)

Tista luknja ki si jo videl pa je za varnostne pasove zadaj :broken:
User avatar
opelsime
Posts: 255
Joined: 31 Mar 2012, 07:09

Re: Oranzni hrcek Opel Kadett City (Rusty Arrow)

Post by opelsime » 25 Jun 2018, 20:18

Plocevine kjer je bila luknja za pas ni vec, nov kos se je naredil brez nje. Danes sem se zaradi slabega vremena ukvarjal predvsem z notranjostjo ter shoppingom.
Malo sem popravil zadnjo stranico.
zadnja falersa.jpg
ze mal popravljena.jpg
Potem pa hitro v Vipavo na sladoled in spotjo pobrat se.
pokrovcki.jpg
nadomestna vrata.jpg
Ko sem pa prisel domov zazvoni telefon in pripeljal se je se stilski dodatek.
stilski dodatek.jpg
No sedaj pa zopet pada dez.
User avatar
ZiZa
Posts: 1338
Joined: 25 Jul 2012, 14:15
Avtomobil: Opel Kadett C 1.2N (1979)
Contact:

Re: Oranzni hrcek Opel Kadett City (Rusty Arrow)

Post by ZiZa » 26 Jun 2018, 18:02

lepo ga rešuješ :clap:
User avatar
opelsime
Posts: 255
Joined: 31 Mar 2012, 07:09

Re: Oranzni hrcek Opel Kadett City (Rusty Arrow)

Post by opelsime » 15 Jul 2018, 17:09

Sedaj pa zopet potrebujem pomoc.
panti.jpg
Kako spravis ven te stifte. Imam trn vendar je premalo prostora, da bi jih dobil normalno dobil ven. Sedaj jih bom ze dobil ven vendar se po sveze pobarvanih vratih ne bi igral. imate kaksne trne posebne oblike ali zgolj uporaba prefinjene tehnike vecjega kladiva. ;)
User avatar
pero27
Posts: 2630
Joined: 16 Jan 2014, 16:50
Avtomobil: BMW e21 315 82', Kadett C 1.2N/S 78', BMW E30 318i 87', Kawa KZ400 82' cafe
Location: Novo mesto
Contact:

Re: Oranzni hrcek Opel Kadett City (Rusty Arrow)

Post by pero27 » 15 Jul 2018, 17:54

Sej jih ne dobiš ven :D
Pri meni so votli in v konus; noter gre rado, ven pa ne.
Zakaj bi pa hotu iz sveže pobarvanih vrat jih ven vlečt?
User avatar
DS71
Posts: 3108
Joined: 22 Jan 2011, 12:37
Avtomobil: Manta 400 & Stingray
Location: Ilirska Bistrica

Re: Oranzni hrcek Opel Kadett City (Rusty Arrow)

Post by DS71 » 15 Jul 2018, 18:59

grejo ven grejo samo je jeba .. ta desnega boš moral nazaj pretolčt ker drugače ti vrata ne dajo da gre ven. Če se spomnem sem jih jaz prav za ven dobit,prijel kar z patent kleščami in stolkel ven ..seveda so za v smeti in treba v nabavo
Je pa šlo tudi samo za vrata dob it dol precej počasi ..neki sem improviziral z nekimi okroglimi tankimi zadevami ..kar sem pač našel po predalih ..samo da je dovolj tanko in obenem zadosti dolgo in močno da lahko tolčeš
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
Post Reply